samochody używane

Sprzedaż używanego samochodu

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą używanych aut, ale również ich kupnem. Skupujemy samochody używane bez względu na markę, a nasi specjaliści ds. sprzedaży dokonają wyceny Twojego auta, zaproponują adekwatną kwotę oraz zajmą się wszelkimi formalnościami bez straty Twojego czasu.  Możesz także skorzystać z wymiany auta na inne, znajdujące się w naszej ofercie. Umów się na darmową wycenę i nie trać czasu na szukanie czy pisanie szczegółowych ogłoszeń. Zaufaj specjalistom.

Sprawdź wartość swojego samochodu i skorzystaj z darmowej wyceny!

Wystarczą 4 proste kroki:

 1. Wypełnij krótki formularz .
 2. Wyślij zgłoszenie.
 3. Otrzymaj wycenę zgodną z prawdziwą wartością samochodu.
 4. Podejmij właściwą decyzję: możliwość sprzedaży lub oddania samochodu w rozliczeniu.

Wyślij formularz wyceny

  KLAUZULA INFORMACYJNA ADMINISTRATORA DANYCH

  Informujemy, iż:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest CRH Żagiel Auto sp. z o.o., ul. Roztocze 4, 20-722 Lublin.

  2. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym możecie się Państwo kontaktować pod w/w adresem lub za pośrednictwem poczty e-mail: odo@zagiel.pl

  3. Państwa dane osobowe będziemy przetwarzali w celu nawiązania kontaktu, podstawą prawną przetwarzania danych jest usprawiedliwiony interes administratora danych.

  4. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, firmy świadczące usługi na rzecz administratora danych (obsługa informatyczna, obsługa prawna, obsługa marketingowa) oraz podmioty zaangażowane w kontakt.

  5. Państwa dane osobowe będziemy przechowywali przez okres 2 lat.

  6. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz do sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

  7. Macie Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, kierując korespondencję na adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

  Dlaczego warto sprzedać samochód w Żagiel Auto?

  Bezpieczna transakcja
  Bezpieczna transakcja

  Sprzedając samochód w Das WeltAuto masz pewność uczciwej, bezpiecznej i bezproblemowej transakcji. Wszystkie formalności związane ze sprzedażą samochodu załatwimy za Ciebie!

  Bezpłatna wycena
  Bezpłatna wycena

  Poznaj prawdziwą wartość swojego samochodu! Specjaliści z Das WeltAuto bezpłatnie sprawdzą i wycenią Twój samochód, proponując Ci najkorzystniejszą ofertę odkupu.

  Najlepsza oferta na wybrane samochody
  Najlepsza oferta na wybrane samochody

  Das WeltAuto to gwarancja wyjątkowo korzystnych ofert odkupu wybranych modeli samochodów używanych. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

  Gwarancja szybkiej zapłaty
  Gwarancja szybkiej zapłaty

  Nie czekaj na finalizację transakcji w nieskończoność. Zdecyduj się na sprzedaż samochodu w Das WeltAuto, a gotówkę otrzymasz w przeciągu kilku dni.

  Możliwość zostawienia samochodu w rozliczeniu
  Możliwość zostawienia samochodu w rozliczeniu

  Zdecyduj się na zakup nowszego auta z oferty Das WeltAuto, a samochód, którym aktualnie jeździsz, zostawisz w rozliczeniu na naprawdę korzystnych warunkach.

  O więcej szczegółów zapytaj naszego doradcę: 695 150 045