samochody używane

Korzyści z kupna używanego samochodu w Żagiel Auto

Co to jest Das WeltAuto?
Co to jest Das WeltAuto?

Das Welt Auto oferuje sprzedaż i wykup najlepszych i sprawdzonych samochodów używanych dostępnych przy salonach dealerskich takich marek jak: Skoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe oraz Seat. Das Welt Auto jest doskonałym miejscem sprzedaży używanego samochodu. Daje możliwość darmowej wyceny, korzystnej oferty oraz zostawienia samochodu w tzw. rozliczeniu. Dzięki temu każdy sprzedający zaoszczędzi swój czas i pieniądze

Sprawdzony/Niekręcony
Sprawdzony/Niekręcony

Wspieramy inicjatywę, która ma na celu wyeliminowanie z rynku procederu „kręcenia liczników”. Wraz z organizatorami chcemy oduczyć Polaków przyzwolenia na zaniżanie przebiegu w samochodach. Co to oznacza dla naszych klientów? Tak jak do tej pory, możecie być pewni, że auta z oferty są sprawdzone i „nieprzekręcone”. Więcej informacji o kampanii w regulaminie dostępnym na stronie niekrecony.pl lub u sprzedawców.

Sprawdzone samochody używane
Sprawdzone samochody używane

Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie sprawdzonych aut używanych. Oferowane przez nas samochody są poddane starannej kontroli i selekcji. Marka Das Welt Auto to gwarancja satysfakcji z zakupu.

Sprawdzony przebieg i pochodzenie
Sprawdzony przebieg i pochodzenie

Cechuje nas uczciwość i rzetelne podejście do obowiązków. Znamy i przedstawiamy dokładne dane na temat każdego samochodu, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najlepsze modele.

Pewny stan techniczny
Pewny stan techniczny

Aby zagwarantować najwyższą jakość aut używanych każdy model przechodzi ścisły przegląd techniczny składający się z ponad 100 punktów kontrolnych. Mamy pewność, że prezentowane auta używane spełnią wszystkie Państwa wymagania.

Profesjonalne przygotowanie
Profesjonalne przygotowanie

Po wykonanej kontroli, niektóre modele wymagają naprawy bądź niewielkiego usprawnienia. Posiadamy własną Stację Kontroli Pojazdów, dzięki której mamy możliwość przeprowadzenia oceny stanu technicznego każdego samochodu oraz wykonania napraw, a nasi klienci mogą uczestniczyć w procesie kontroli pojazdu.

Jazda próbna
Jazda próbna

Zachęcamy do umówienia się na jazdę próbną wybranym modelem samochodu używanego, aby wspomóc proces decyzyjny i dokonać trafnego wyboru.

Gwarancja
Gwarancja

Udzielamy gwarancji na zakupiony samochód, aby każdy nasz klient czuł się pewnie podczas eksploatacji zakupionego auta.

Korzystne warunki zakupu
Korzystne warunki zakupu

Oferujemy także korzystne warunki kredytowania samochodów używanych, aby dać możliwość naszym klientom dostępu do różnych form finansowania oraz ubezpieczeń oferowanych przez Volkswagen Bank.

Skup i rozliczenie
Skup i rozliczenie

Pomagamy naszym klientom w sprzedaży starego auta. Istnieje możliwość oddania starego samochodu w rozliczeniu. W zamian zaproponujemy za niego korzystną cenę i zagwarantujemy, że trafi w dobre ręce.

Możliwość wymiany
Możliwość wymiany

W przypadku braku zadowolenia z podjętej decyzji, nasi klienci maja możliwość zwrotu auta w przeciągu tygodnia.

Personalizacja pojazdu
Personalizacja pojazdu

Klient może dostosować używany samochód do własnych potrzeb oraz dodać do niego nowe elementy wyposażenia.

Mobilność
Mobilność

W ramach usług serwisowania zapewniamy samochód zastępczy w standardzie.

Znajdź samochód dla siebie